דראל

משרד ראשי

מגדל סונול, דרך מנחם בגין 53

תל אביב 67137

טל: 03-6372555

פקס: 03-6372550

 

סניף חיפה והצפון

מעלה השיחרור 7, חיפה 33284

טל: 04-86261835

פקס: 04-8670390

על החברה

 

המטרה - החסכון הצלחה - אינטרס משותף עם הלקוח מקצוענות - יוזמה - חדשנות
שרות אישי וקשוב פעילות ללא ניגוד אינטרסים מערכות מידע ומאגרי נתונים


המטרה- החסכון

המטרה העיקרית בדראל היא להשיג לכל אחד מלקוחות החברה את החסכון המרבי והחיוב האופטימלי עבורו במסגרת החוק. הדבקות במטרה, לצד המשאבים הרבים המושקעים בכל לקוח, הם שמביאים את דראל פעם אחר פעם להפחתת החיובים ולהשגת חסכון מקסימלי.
 
הצלחה – אינטרס משותף עם הלקוח

בדיקת החיובים הראשונית נעשית ללא תשלום ושכר הטרחה מחושב על בסיס הצלחה וכחלק מהחסכון שהושג בפועל. העבודה על בסיס הצלחה מעמידה את דראל לצד הלקוח באינטרס משותף להשגת החסכון המרבי בחיובים.

מקצוענות - יוזמה – חדשנות

בדראל נבדקים החיובים על ידי צוות מנוסה הכולל רואי חשבון, כלכלנים, מומחי מיסוי מודדים ושמאים. בעזרת מאגרי המידע המקיפים מתורגמות תוצאות הבדיקה להפחתות משמעותיות, החזר תשלומי יתר וחסכונות גדולים. בדראל מקפידים על בקרת איכות לכל אורך תהליך הבדיקות והטיפול בחיובים.
בדראל מאמינים שבתחום המיסוי העירוני אין מובן מאליו ויש לבחון רעיונות שונים להפחתתו של כל חיוב. גישה זו מלווה בקביעות את הצוות המקצועי בעבודה השוטפת ומקדמת חדשנות ויצירתיות באופן בדיקת החיובים והטיפול בהפחתתם.

שרות אישי וקשוב

בדראל מקפידים לפעול תוך שמירה על קשר טוב בין הלקוח לרשות וזאת מתוך ראיה כוללת המכירה בחשיבות קשר זה ללקוחותיה.
צוות העובדים בדראל זוכה להכרה ולשיתוף פעולה מצד הרשויות ולהערכה רבה מכל בעלי התפקידים מולם הוא פועל.
סימן ההיכר המיוחד לדראל ומקור הגאווה, הינו השרות האישי שמוענק לכל אחד מלקוחות החברה תוך הפקדה על הפרטים, במטרה להשיג עבורו חסכון מרבי. הטיפול בלקוחות נעשה בצוותים המנוהלים על ידי מומחי מיסוי מנוסים וכך זוכה כל לקוח ולקוח בטיפול אישי.
דראל מעמידה את שביעות רצון לקוחותיה בראש מעייניה, תוך הבנת צרכי הלקוח ומתן מענה לציפיותיו.

פעילות ללא ניגוד אינטרסים

חברת דראל פועלת אך ורק בצד אחד של המתרס כנציגת  הנישומים המחויבים בחיובי המיסוי השונים בפני הרשויות המקומיות ושלטונות המס.
דראל לא ייצגה בעבר ומתחייבת שלא תייצג עיריות, רשויות מקומיות, או  ועדות לתכנון ולבניה בנושא חיובי מקרקעין.

מערכות מידע ומאגרי נתונים


בדראל מערכת מידע ממוחשבת הכוללת תוכנות ייחודיות לבדיקת החיובים, פרי פיתוח עצמי. התוכנות מאפשרות מעקב אחר הטיפול השוטף במאות ואלפי נכסים בכל רחבי הארץ, ובעזרתן ניתן להפיק כל נתון הקשור לחיובים שיידרש עבור הלקוח, ובכל חתך שהוא.
המערכת הייחודית מאפשרת עדכון שוטף ובדיקה של התעריפים ושעורי ההעלאה המותרים לרשויות המקומיות, וכן בדיקות ממוחשבות של הצמדות, חישובי ריביות וזיכויים המגיעים ללקוחות.
לדראל מאגר המידע המקיף ביותר בישראל בתחומי המיסוי העירוני. המאגר כולל מידע מעודכן והיסטורי לגבי חיובי המיסוי העירוני בכל הרשויות בארץ, המקבץ בתוכו את הניסיון הרב והמגוון בעבודה מול הרשויות המקומיות שצברה דראל בכל שנות פעילותה.
 


החברה אינה מעניקה טיפול משפטי ו\או יעוץ משפטי.

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות